Історія клубу

Футзальний клуб ІнБев на сьогодні являється флагманом житомирського футзалу, яка об’єднує кращих професійних та аматорських футзалістів, талановитих дітей, а також досвідчений тренерський колектив та фаховий менеджмент. Клуб неодноразово представляв не лише наше місто, а й Україну на міжнародних турнірах.

 

ФК ІнБев було засновано в Житомирі у 2001 році групою однодумців з числа випускників ЖДТУ на чолі з Костянтином Кожановим та Миколою Кириловичем. В перші роки існування команда представляв в чемпіонатах міста Житомирський державний технологічний університет. В 2005 році команду підтримує компанія “САН ІнБев” Україна вона отримує свою нинішню назву - "Футзальний клуб ІнБев Житомир".

В 2013 році клуб заявляється в І лігу чемпіонату України з футзалу. А вже наступного, 2014 року, почалася співпрацювати зі столичним “Київ-НПУ”, яка триває й досі. В сезоні 2014/15 рр об’єднаний ІнБев-Полісся-НПУ стає бронзовим призером першості України.

 

В сезоні 2015/16 рр, разом із луганським ЛТК вже під назвою ЛТК-ІнБев-НПУ команда заявляється в Екстра-лігу і представляє одразу два міста - Житомира та Київ. Відігравши два сезони, клуб повертається до старого формату, змінює назву на ІнБев\НПУ і остаточно переїздить до Житомира.

 

Паралельно всі ці роки клуб бере активну участь в усіх турнірах та чемпіонатах не лише Житомира, а й України.

 

В 2017 році клуб  починає працювати над створенням власної  дитячої футзальної академії ІнБев-Junior.

 

Також ІнБев проводить активну соціальну роботу.

Партнери

Чернігівське
SELECT
Morshyn
Hermes
Polisa
Pantera
NPU
farr
sportzt