Календар матчів Чемпіонату м. Житомира на 16-17 лютого

Житомир
15 лют. 2019 р., 12:50:00

16-17 лютого у залах ФОКу та Динамо відбудуться чергові матчі Відкритого Чемпіонату м. Житомира та Кубку Житомирської області.

У суботу команди-учасниці Кубку Житомирської області відіграють заключні матчі групового етапу турніру, за підсумками якого чотири кращих колективи після "сліпого" жеребкування зійдуться у півфіналах. Також у суботу відбудеться центральний матч 23-го туру третьої ліги між "Куполом 95" і "Технічним ліцеєм", які ділять другу-третю сходинку турнірної таблиці. Центральний матч буде і у другій лізі, де лідер турнірного заліку - новоборівський "Оріон", протистоятиме третій команді ліги - Joystick.

У календарі матчів можливі зміни, слідкуйте за анонсами

Субота, 16 лютого ФОК

10:00 ФзК "Штурм" - FC Stone Town (Кубок ЖО)

11:00 МФК Персей - ФзК "Форца" (Кубок ЖО)

12:00 FC Stone Town - NetCity (III л)

13:00 Купол 95 - Технічний ліцей (III л)

14:00 технічна перерва

15:00 SAV - Форца-Фортуна (II л)

16:00 Олесана - ФСК "Роял-Станишівка" (II л)

17:00 СК "ІМПУЛЬС" - Стандарт (II л)

18:00 Viseven - Brain (III л)

Субота, 16 лютого Динамо

15:00 Полісся - ТОВ ЖКК (III л)

16:00 Відродження-Агро - ФК Бульвар (III л)

17:00 ЖЗЛ - Invictus (III л)

18:00 Перша приватна броварня - PlastSvit (III л)

Неділя, 17 лютого ФОК

10:00 ГУНП - Актив (I л)

11:00 ІнБев 34+ - Штурм-Полісся (I л)

12:00 ГазМяс - ФК "Атлет-Житомир" (ВЛ)

13:00 ФК ІнБев - МФК "Персей" (ВЛ)

14:00 технічна перерва

15:00 ФзК "Форца" - Грантех (ВЛ)

16:00 ЕлітБуд-Медик - Квара (ВЛ)

17:00 Енергія - ВДК "Галант" (ВЛ)

18:00 Anserglob-Довжик - ЖВІ ім. Корольова (I л)

19:00 ФзК "Штурм" - Дангард (I л)

20:00 ЖДТУ-Твій час - FC Mint (I л)

Неділя, 17 лютого Динамо

12:00 ФК Бульвар - Перша приватна броварня (III л)

13:00 Invictus - FC Stone Town (III л)

14:00 Brain - Купол 95 (III л)

15:00 Полісся - Viseven (III л)

16:00 Технічний ліцей - Відродження-Агро (III л) 

17:00 NetCity - ТОВ ЖКК (III л)

18:00 Joystick - Оріон (II л)

19:00 PlastSvit - ЖЗЛ (III л)

20:00 Євроголд - Леви KROSCHU (II л)

за матеріалами АФЖО

Партнери

Чернігівське
SELECT