ІнБев виграв відбірковий етап міжнародного турніру Red Bull Neymar Jr's Five

Житомир
21 трав. 2019 р., 13:45:35

Житомирський ІнБев виграв відбірковий етап міжнародного турніру Red Bull Neymar Jr's Five, який 19 травня відбувся у Вінниці. Наші спортсмени стали кращими з-поміж 43 команд-учасниць.

На старті турніру ІнБев завершив груповий етап на першому місці, лише раз поступившись команді "Вінниця-молодіжна". З рахунком 5:0 житомиряни спочатку розгромили "Іскру" в 1/8 фіналу, а потім "Ecuador" в 1/4 фіналу. За путівку у фінал туру "ІнБев" зіграв із командою "Вінниця-молодіжна-3", святкуючи перемогу 3:0. А у фіналі житомиряни вже традиційно - 5:0 розгромили "Sly_foxes".

Таким чином "ІнБев" виборов путівку до національного фіналу турніру, який відбудеться 15 червня у Києві.

Довідково

Red Bull Neymar Jr's Five - міжнародний турнір з футболу 5х5. Переможці локальних кваліфікацій зустрінуться у Національному фіналі, який визначить найкращу команду України, що вже цього літа представлятиме нашу країну на Світовому Фіналі у Бразилії! Подарунком для чемпіонів світу стане зустріч з легендарним Неймаром та гра проти талановитого бразильця та його товаришів по команді.