ІнБев - чемпіон Житомира з футзалу

Житомир
4 бер. 2019 р., 13:56:00

В Житомирі цими вихідними, 3 березня, завершився чемпіонат міста із футзалу. Вирішальним матчем став поєдинок між ФК «ІнБев» та ФК «Атлет». Саме в цьому очному протистоянні і вирішилась доля комплектів, нагород та статус чемпіона Житомира з футзалу. У непростій напруженій боротьбі мінімальну перемогу у цьому двобої здобули підопічні Михайла Соколовського. Єдиний , як виявилось, переможний м'яч забив капітан ФК «ІнБев» Олександр Левченко. У другому таймі «пивоварам» вдалось втримати перевагу.

«У перерві особливо говорити нема про що. Ми ні в якому разі не грали на утримання рахунку хоча ми і вигравали 1: 0 Завдання було грати в свою гру, ніяких «автобусів» ми не планували ставити на ворота, тому що «Атлет» такий суперник, який за будь-яку помилку карає. В принципі грали ми за своєю схемою, нічого не вигадуючи. Ну і як завжди, традиційно, матч вийшов супер. Величезна подяка «Атлету» за класну гру», – каже капітан ФК «ІнБев» Житомир Олександр Левченко.

«Напевно, це найскладніший сезон в плані результатів ігор. Ось начебто і доля давала нам шанс, але ми втратили очки, другий шанс нам давала доля, але, напевно, вже третім ми скористалися. Нам не було куди відступати і довелося вигравати цю гру, щоб ставати чемпіонами. Я був дуже приємно здивований атмосферою в залі, спасибі людям, уболівальникам, які прийшли. Зараз емоцій мало, я не можу їх знайти, але я щасливий», - розповідає тренер ФК ІнБев Житомир Михайло Соколовський.

за матеріалами Житомир.інфо

Партнери

Чернігівське
SELECT
Morshyn
Hermes
Polisa
Pantera
NPU
farr
sportzt