ІнБев-2 - срібний призер відкритого турніру Кубок "Волинської газети"

Житомир
23 вер. 2019 р., 09:36:16

Команда ІнБев-2 стала віце-чемпіоном відкритого турніру Кубок "Волинської газети", який 21-22 вересня відбувся у Луцьку. Житомиряни без проблем дійшли до фіналу турніру, де мінімально поступилися більш досвідченому "Любарту".

Кіпер житомирян Денис Ковальчук був визнаний кращим воротарем турніру.

Нагадаймо, що цей турнір став одним із перших передсезонних випробувань оновленого складу дублерів екстра-лігового ІнБева.

ФІНАЛ

«ІнБев-2» – «Любарт» – 0:1
Гол:
Дригульський (19)

Мабуть, для резервістів «ІнБева» луцький «Любарт» (мається на увазі його основна команда) стала найсерйознішим суперником на турнірі. Чому так? Судіть самі: «Любарт» минулого сезону грав у Другій лізі чемпіонату України (і гратиме у цьому сезоні – можна навіть не сумніватись). Ця команда може дозволити собі мати у своєму складі таких легендарних людей, як Сергій Піддубний, за плечима якого не один рік виступів у вітчизняній Екстра-лізі. Тому, для резервістів «ІнБева», де основу складають хлопці 2000-2001 р. н., які ще навіть не нюхали пороху Екстра-ліги, це був великий досвід. І логічно, що фаворитом фіналу був не чинний на той момент володар Кубку «Волинської газети», тобто – «ІнБев-2», а саме «Любарт». Свій статус лучани підтверджували і грою, оскільки практично одразу взяли гру в свої руки та почали шукати ключі до воріт Дениса Ковальчука. Але і «пивовари» подекуди показували свої «зуби». Тому, «Любарту» довелось добряче попітніти. І варто сказати, що житомиряни дійсно дали гідний бій «Любарту». Перш за все – завдяки вдалій грі свого воротаря. Окрім того, «пивовари» намагались не дати розігратись лідерам «Любарта». А ще невідомо, як би далі склалася гра, якби на 11-й хвилині Орлик забив після того, як Іванов вивів його на ударну позицію. Тому, резюмуючи перший тайм, можна сказати, що «Любарту» не вдалося втілити у гол свою перевагу, а «ІнБеву-2» – скористатися бодай би одним з тих моментів, який був.

Другий тайм міг розпочатися з голу у ворота «ІнБева-2», але Денис Ковальчук двічі протягом кількох секунд парирував потужні постріли Дригульського. Однак, на 18-й хвилині вдача таки усміхнулась Дригульському, який класично зіграв «стовпа», після чого зміг знайти шпарину у воротах Ковальчука і пробив туди – 1:0 на користь «Любарта». Тим не менш, «ІнБев-2» не думав здаватись, тому він намагався шукати ключі до воріт «Любарта». Але водночас «пивовари» могли двічі пропустити, якби не вдала гра Ковальчука. У відповідь ледь не забив Погорілець, але він пробив прямо у Кречковського. Але все-таки біля воріт житомирян було гарячіше, і Ковальчуку доводилось попрацювати, аби не пропустити знову. А коли вже часу до кінця другого тайму залишалось мало, то «ІнБев-2» пішов уперед, намагаючись зрівняти рахунок. На останній хвилині Ковальчук пішов п’ятим, але це не принесло бажаного результату.

Отже, «Любарт» перервав трирічну гегемонію «ІнБева» на Кубку «Волинської газети». Для лучан це – хороший результат перед новим сезоном. Для «ІнБева» це – хороша перевірка власного резерву. А він у житомирян доволі непоганий.

За підсумками турніру були визначені найкращі гравці Кубку «Волинської газети»-2019.

Найкращий бомбардир – Володимир Баденчук («Любарт-2»).
Найкращий воротар – Денис Ковальчук («ІнБев-2»).