ФК ІнБев поступився Кварі у фіналі Кубку голови Житомирської ОДА

Житомир
24 черв. 2019 р., 08:18:00

Шалена підтримка вболівальників, неймовірна напруга до останньої хвилини, бойова нічия в основний час і нервова серія пенальті - все це про фінал Кубку голови Житомирської ОДА. Турнір, який тривав протягом місяця, досяг свого апогею у п'ятницю, 21 червня у залі ФОКу. З-поміж 12 команд учасниць учасниками фінального двобою стали ФК "ІнБев" та "Квара".

Для "Квари" матч почався із пропущеного голу у виконанні Бланка. Втім, гравці "Квари" ще у першому таймі відновили "статус кво", гол в активі Тарасюка. Тарас відзначився і у другій половині гри, коли до завершення матчу залишалось чотири хвилини. Та як не старались номінальні гості, а втримати перемогу їм не вдалося: ФК "ІнБев" пішов грати з п'ятим польовим й за дві хвилини розіграв стандарт, підсумком якого став гол Іванова.

Більше в основний час команди не забивали, а тому долю трофею опоненти вирішували у серії пенальті. Міцнішими нерви виявились у гравців "Квари", які всі свої удари "з точки" реалізували, тоді як удар "пивовара" Погорільця парирував воротар "Квари" Гутник.

Партнери

Чернігівське
SELECT
Morshyn
Hermes
Polisa
Pantera
NPU
farr
sportzt