ФК ІнБев-2 пробився до півфіналу  Кубку "Волинської газети"-2019

Житомир
22 вер. 2019 р., 10:29:00

ІнБев-2 пробився до півфіналу Вищої ліги Кубку "Волинської газети"-2019, який 21-22 вересня триває у Луцьку. У чаертьфінальному поєдинку наші футзалісти розгромили іншого представника Житомира - ФзК "Форца". Матч завершився з рахунком 4:0.

Тепер в 1/2 фіналу наша команда зіграє з "Любарт-2".

Вища ліга. Чвертьфінали.

10.00. «ІнБев-2» – «Форца» – 4:0
Голи:
Орлик (14), Іванов (27, 29), Подорожній (30)
Попередження: Русецький (23)

Перший чвертьфінал Вищої ліги одразу взяв собі статус принципового. Адже у ньому зустрічались два представника Житомира – «ІнБев-2» та «Форца». Тобто, у півфіналі залізно один представник Житомира мав би бути. От тільки хто? Судячи з того, як «Форца» на старті гри намагалась взяти ініціативу в свої руки, то вона дуже хотіла позбавити «ІнБев-2» статусу чинного володаря Кубку «Волинської газети». Однак, «пивовари» не дали своїм землякам можливості забити швидкий гол, а самі шукали своє щастя у контратаках. Зрештою, «ІнБев-2» зміг нав’язати «Форці» в’язку гру, яка була аж ніяк не вигідна команді у червоно-білій формі. Тим не менш, наслідком такої гри став гол у ворота «Форци», який забив Орлик незадовго до кінця першого тайму.

Після поновлення гри «Форца» все-таки спробувала взяти гру під свій контроль, щоб якомога швидше зрівняти рахунок. Але тут вже своє вагоме слово сказав голкіпер «ІнБева-2» Денис Ковальчук, який кілька разів рятував свою команду від можливого голу. А на 27-й хвилині стався епізод, який фактично вирішив долю гри. Гравці «Форци» привезли собі вільний удар, який і призвів до другого голу в цій грі – відзначився Іванов. А вже незабаром той же Іванов відзначився ще раз, коли «Форца» пішла з п’ятим. Остаточну крапку в цьому житомирському дербі поставив Подорожній, який на останній хвилині гри отримав пас з глибини, прийняв м’яч і другим дотиком вразив порожню «рамку» – 4:0.