Денис Бланк відзначився голом за збірну України у матчі з Італією

Житомир
20 груд. 2018 р., 10:25:00

Гравець команди ІнБев Денис Бланк відіграв два матчі за молодіжну збірну України проти італійців, які відбулися 18-19 грудня в Броварах і навіть відзначився голом у ворота суперників у другому матчі, який в офіційному рапорті відзначили як автогол кіпера італійців Фіора.

Денис Бланк міг вже на третій хвилині стати автором гольової передачі, але Овакімян не зумів нею скористатися. Але на 12-й хвилині Денис сам зумів відзначитися після вдалої комбінації колег по збірній. Але це взяття воріт записали на автогол воротаря «Скуадри адзурри» Фіора.

Загалом матч закінчився з рахунком 5:2 на користь українців.

Україна (U-19) – Італія (U-19) – 5:2