Валерій Директоренко: Потрібно вчитися реалізовувати свої моменти

Відео
9 серп. 2018 р., 09:36:00

У неділю, 11 березня, у Львові житомирський ІнБев/НПУ поступився "Енергії" та вилетів з розіграшу Кубку України з футзалу. Наші футзалісти програли господарям з рахунком 3:1.

Головний тренер житомирян Валерій Директоренко вважає, що його команда проявила бійцівський характер, але не змогла реалізувати свої численні моменти. Звідси і такий результат:

- Не вистачило фортуни просто, елементарного футбольного щастя. Необхідно було реалізовувати моменти після того як ми повели в рахунку. Я думаю, все б розвернулося в зовсім іншу сторону. Безгольове затишшя вплинуло на команду і цей автогол, який ми собі самі забили. Після цього була купа моментів, які необхідно було реалізовувати. Ми цього не зробили. І поки ми не навчимося їх реалізовувати, то отак ігри і будуть завершуватися. Тому що суперник нічого нового не запропонував, а ми граємо затяжну серію вже.

Просто потрібно забивати і цінувати кожен момент, бо їх ціна може бути високою. В даному випадку - це був вихід у "Фінал чотирьох", який був дуже близько і я думаю, ми заслуговували туди вийти. Вітаю команду "Енергія". Вони також проявили бійцівський характер і перемогли. Наступного разу ми будемо готуватися ще краще. - прокоментував гру Валерій Директоренко.

Партнери

Чернігівське
SELECT
Morshyn
Hermes
Polisa
Pantera
NPU
farr
sportzt