Валерій Директоренко: Вистрілити можуть усі, головне – не застрілитися

Україна
14 вер. 2018 р., 06:54:00

Головний тренер «ІнБев/НПУ» розповів про підготовку команди та завдання, які стоять перед «ІнБев/НПУ» на майбутній сезон.

- Розкажіть як проходила підготовка команди «ІнБев/НПУ» до майбутнього сезону. 
- Підготовка була трохи сумбурною. Всі її етапи проходили у Києві. Тренувалися у лісосмузі Гідропарку, а також у залі. За межі столиці команда не виїжджала.

- Які спаринги проводилися у рамках підготовки до сезону? 
- Команда зіграла контрольні поєдинки зі студентською збірною та «ХІТом». Найближчої суботи плануємо провести ще одну зустріч з київською командою, а також з любительським колективом, який представляє Житомир. Після цього зосередимося на підготовці до поєдинку першого туру Екстра-ліги проти «Сокола».

- Хто поповнив команду та покинув колектив у це міжсезоння? 
- Команда формується. Поки що маємо низку невирішених або суперечливих моментів щодо цього питання.

- Якою буде клубна структура команди у новому сезоні? Чи матиме «ІнБев/НПУ» другу команду? 
- Дубль ми завжди мали: це і студентська команда, і основна команда у місті Житомирі. Дубля, яким він має бути у розумінні регламенту Екстра-ліги на новий змагальний сезон, у нас немає. Ми маємо дитячі команди різного віку. У Житомирі наші команди представлені у трьох лігах чемпіонату міста. Структура є доволі широкою: від представництва в Екстра-лізі до любителів. До того ж, ми маємо дитячу академію. Нею займається Михайло Соколовський. Ця команда бере участь у дитячих чемпіонатах і Кубках України. Дуже серйозний акцент робимо на розвитку дитячого та студентського футзалу.

- Які завдання стоять перед командою в Екстра-лізі та Кубку України? 
- Передусім, хотілося б стабілізувати склад, чим ми зараз і займаємося. Ставитимемо максимальні завдання, як же без цього? Поганий той солдат, який не хоче стати генералом.

- Дайте оцінку новому турніру під назвою Кубок ліги, який стартує у майбутньому сезоні. 
- Це чудовий турнір, який дозволить переглянути найближчий кадровий потенціал. Кубок ліги є шансом для молодих футзалістів, які перебувають під основою, отримати змогу проявити себе. У нас є юні  хлопці, яким необхідно зростати як гравцям. Максимальних завдань з команди ніхто не зніматиме. Боротимемося за перемогу у кожному матчі та намагатимемося отримати максимальний результат. Склад буде дуже серйозно змінюватися завдяки тому, що у в обоймі будуть навіть 16-річні школярі, які отримають свій шанс у цьому змаганні.

- Кого вважаєте фаворитом чемпіонату та командою, яка може вистрілити? 
- Вистрілити можуть усі, головне – не застрілитися! (сміється) Сподіваюся, що чемпіонат буде непередбачуваним як і минулорічний. Всі команди боролися до останнього туру. Тим більше, що кількість учасників збільшилася. Вища конкуренція буде на користь гравцям, клубам та національній збірній. Велика кількість напружених матчів сприятиме розвитку українського футзалу.

Прес-служба Асоціації футзалу України

Партнери

Чернігівське
SELECT
Morshyn
Hermes
Polisa
Pantera
NPU
farr
sportzt