Валерій Директоренко: наша задача на Кубок Ліги в Запоріжжі - стабілізувати і награти команду

Україна
21 вер. 2018 р., 08:36:00

У суботу, 22 вересня, ІнБев/НПУ дебютує в новоствореному Кубку Ліги. В Запоріжжі об'єднана команда зіграє два поєдинки проти івано-франківського "Урагану" та господарями - "АРПИ Запоріжжя". Всі матчі транслюватимуть ОНЛАЙН.

Хто гратиме в Запоріжжі та які задачі стоятимуть перед командою клубній прес-службі розповів головний тренер ІнБев/НПУ Валерій Директоренко.

Анонс ігор Кубку Ліги в Запоріжжі

- Що взагалі думаєте про Кубок Ліги. Потрібні такі змагання?

- Добре, що немає паузи через гру збірних. Кубок Ліги - дуже вдале рішення. Турнір також зручний в плані формату. Можна зіграти декілька ігор в одному місті, подивитися як грають суперники, дуже зручно. 

- Враховуючи розширену заявку, хто гратиме в Запоріжжі і які задачі стоятимуть перед командою?

Наша задача на етап Кубку Ліги в Запоріжжі - стабілізувати і награти склад команди Екстра-ліги та отримати максимальний результат. Тому гратимемо практично основним складом. Лише Сергій Чеберяк і Микола Івановський поїхали в Харків грати по студентам і не зможуть нам допомогти. Натомість приїхав Юрій Мельник. На жаль, в міжсезоння форсувати підготовку команди, навіть маючи в складі достатньо кваліфікованих футболістів, не вийшло. Тому для мене такі ігри на такому рівні - дуже вдале рішення. Це гарна можливість в кращій формі підійти до наступної гри Екстра-ліги з ХІТом. А вже на етапі в Житомирі планую задіяти гравців із розширеної заявки.

- Частина ключових гравців команд-суперників викликані в національну збірну. Як це вплине на поєдинки в Запоріжжі?

Як показала гра з "Соколом", простіше точно не буде. Навіть навпаки - складніше. Багато хто в командах суперників зможе отримати свій шанс і буде дуже серйозно мотивований виходити і показувати максимальний результат. Тому грати буде складніше.

- Важко буде зіграти дві гри за два дні із серйозними суперникам?

- Дві гри за два дні із серйозними суперниками - це навпаки, дуже добре і не має бути проблемою для команди. Раніше команди грали спарені тури в два дні - було цілком нормально. Команді потрібна ігрова практика, щоб знаходитися в ігровому тонусі. 

 

Партнери

Чернігівське
SELECT
Morshyn
Hermes
Polisa
Pantera
NPU
farr
sportzt