Тренер ІнБев-Junior Михайло Соколовський: Головна мета - розвиток дітей, а не медалі тут і зараз

Україна
9 серп. 2018 р., 06:32:51

 

Житомирський "ІнБев-Junior" на третьому місці завершив груповий етап чемпіонату України з футзалу U-11. В другому турі, який відбувся в Житомирі 13-14 лютого, "джуніор" зазнав трьох поразок. Але, за словами головного тренера Михайла Соколовського, команда трималася дуже достойно і показала гарну гру.

Тому результат на чемпіонаті він вважає позитивним:

- Вважаю, що ми зіграли дуже достойно, враховуючи вік наших хлопців. Щоб на такому рівні показувати результати, потрібно брати гравців одного віку, а не такий мікс із молодших і старших, як був у нас. Проте наша мета - розвиток дітей, а не медалі тут і зараз. 

Наша задача була - спробувати свої сили. Діти мали, як кажуть, “понюхати пороху” в змаганнях. Щоб вони побачили і зрозуміли, що це таке. Також хотів подивитися на можливості наших дітей на рівні чемпіонату України. І потім зробити правильні висновки куди рухатися далі. Все, що побачив - мене влаштувало. Будемо працювати далі, добирати дітей, тренуватися і готуватися до наступних змагань.

За словами Соколовського, в планах "ІнБев-Junior" - участь в чемпіонаті України U8, який запланований на травень.

В мене ростуть хлопці, які в майбутньому через роки два зможуть, попри молодший вік, обіграти всіх суперників, з якими вони зустрічалися в нинішньому чемпіонаті, - вважає Михайло Соколовський.

Спортивний Житомир

Партнери

Чернігівське
SELECT
Morshyn
Hermes
Polisa
Pantera
NPU
farr
sportzt