Продексім (Херсон) - ІнБев/НПУ (Житомир/Київ) - 5:2

Україна
5 лист. 2018 р., 07:30:00

Об'єднана команда з Житомира та Києва дала гідний бій чинному чемпіону Екстра-ліги та все ж змушена була залишити південь України без залікових балів. Протягом 14-ти хвилин обидва колективи не могли вразити ворота суперників. Першим це вдалося зробити Миколі Білоцерківцю. Втім, до завершення тайму гості відігралися. Євген Яблонько трохи більше, ніж за хвилину до свистка на перерву встановив рівновагу на табло – 1:1.

Ключовим у зустрічі став початок її другої половини. А точніше, період з 23-ої по 25-ту хвилину. Впродовж нього Михайло Соколовський змушений був двічі витягати м'яч з сітки власних воріт. У складі господарів забив Віталій Скорий, натомість, за команду Валерія Директоренка відзначився автоголом Євген Смоловик. Окрім того, двічі жовтих впродовж 60-ти секунд отримав Роман Бакум.

Як підсумок, колектив Карлоса Барбози впевнено довів поєдинок до звитяги, здобувши 11-те очко та залишившись на 4-тій сходинці. Водночас, «ІнБев/НПУ» продовжує крокувати без очок та перебувати на останній позиції.

4 листопада. Чемпіонат України. 6 тур
Херсон. спорткомплекс ХВУФК

Продексім (Херсон) - Інбев/НПУ (Житомир/Київ) - 5:2 (1:1)
Голи: Микола Білоцерківець, 15,39, Віталій Скорий, 23, Євген Смоловик, 25-автогол, Фумаса, 33 - Євген Яблунька, 19, Сергій Литвиновський, 37

Арбітри: Руслан Лутій (Київ), Святослав Ключник (Миколаїв)

Продексім: 17. Ілля Бакинський (19. Юрій Савенко, 19-36) - 10. Фумаса, 8. В'ячеслав Чуднов, 5. Віталій Скорий, 31. Євген Ланко - 11. Ронін, 15. Микола Білоцерківець, 20. Ігор Корсун, 14. Петро Шотурма, 7. Дмитро Бербенцев (к), 9. Михайло Зварич, 21. Олексій Фетько - 23. Кирило Ципун
Головний тренер: Жоао Карлос Барбоза

Інбев/НПУ: 1. Михайло Соколовський - 7. Сергій Литвиновський (к), 5. Олександр Карбула, 10. Євген Смоловик, 3. Максим Войток - 99. Артем Мороховець, 11. Максим Чеберяк, 17. Роман Бакум, 29 . Валерій Директоренко, 44. Євген Яблунько
Головний тренер: Валерій Директоренко

Попередження: Олексій Фетько, 26 - Роман Бакум, 23, Михайло Соколовський, 25

Вилучення: Роман Бакум, 24