Матч зірок-2019: «Схід» здобуває перемогу у протистоянні з «Заходом»

Україна
24 груд. 2019 р., 07:46:00

В понеділок, 23 грудня, в Рівному відбувся Матчу зірок Favbet Екстра-ліги, який цьогоріч складався з трьох десятихвилинок та протистояння збірних команд «Сходу» та «Заходу». Нагадаймо, що за команду "Заходу" зіграли три гравці ФК "ІнБев" - Станіслав Моспан, Віталій Дзюба та Андрій Мельник.

Після першого тайму вперед вийшли представники «Заходу» завдяки голам  Дзюби та Легендзевича, на що їхні суперники відповіли взяттям воріт від Корсуна.

Після кожного з таймів проводилися конкурси серед гравців. Цьогорічним тріумфатором у протистоянні «наймайстерніших» став Станіслав Моспан з житомирського «ІнБева».

За підсумками другого тайму команда «Заходу» закріпила свою перевагу. На цей раз у складі номінальних господарів відзначилися Пелех, Фаренюк, Моспан та Пітуля. Натомість, не давали відстати «східним» Педяш, Білоцерківець та Сірий.

Після другого тайму було проведено два конкурси. «Найпотужнішим» знову виявивився удар у Миколи Микитюка, а «найточнішим» цьогоріч був Андрій Фелюк. Тож, до суперфіналу серед переможців конкурсів кваліфікувалися всі троє представників «Заходу».

Тим не менш, у другому таймі перевага «Заходу» розчинилася. 2 голи Сірого, який оформив хет-трик, і став найкращим бомбардиром матчу та гол від Катериніна, Віталій скористався помилкою суперників під час гри  з п’ятим польовим дозволили сходу перемогти з мінімальною перевагою. Тож, 6:7 – в історії протистоянь «Заходу» і «Сходу» перший бал до свого активу вносить команда Олександра Косенка.

Тим не менш, «Захід» взяв сатисфакцію у конкурсних протистояннях. Станіслав Моспан обіграв двох представників «Урагана» у суперфіналі та записав головний приз на свій рахунок.

«Захід» – «Схід» – 6:7 (2:1; 4:3; 0:3)

Голи: Дзюба (2), Легендзевич (6), Пелех (13), Фаренюк (17), Моспан (18), Пітуля (19) – Корсун (5) Педяш (11), Білоцерківець (14), Сірий (17, 23, 24), Катеринін (28)

«Захід»: Євген Іваняк (Кирило Ципун) – Петро Шотурма, Олександр Педяш, Микола Білоцерківець, Сергій Журба, Денис Овсянніков, Євген Сірий, Ігор Корсун, Віталій Катеринін, Денис Зеленкевич, Олександр Вершинін

«Схід»: Андрій Мельник (Андрій Пітуля) – Артем Фаренюк, Микола Микитюк, Віталій Дзюба, Андрій Федюк, Степан Струк, Володимир Поночовний, Олег Легендзевич, Олександр Басич, Станіслав Моспан, Мар’ян Пелех

Партнери

Чернігівське
SELECT
Morshyn
Hermes
Polisa
Pantera
NPU
farr
sportzt