Костянтин Кожанов: ІнБев/НПУ розпочне готуватися до наступного сезону Екстра-ліги вже наприкінці червня

Україна
15 квіт. 2019 р., 13:03:00

ІнБев/НПУ не зміг пробитися до шістки лідерів нинішнього сезону Екстра-ліги та припинив боротьбу в чемпіонаті. Втім президент клубу Костянтин Кожанов запевняє, що клуб продовжить виступи у вищому дивізіоні країни і серйозно готуватиметься до наступного сезону:

- Провели невелике зібрання з гравцями та тренерами з приводу результатів чемпіонату. Оцінили сезон як невдалий. Ми не досягли поставлених завдань, адже хотіли потрапити в шістку. Кожен висказав свою думку про причини такої ситуації. Частково вина лежить і на мені. Я так і сказав хлопцям. Але й всі гравці визнали, що з їх боку теж були недопрацювання. Мені здається, що, скоріш за все, справа в психологічних аспектах і саме психологія зіграла вирішальну роль в таких результатах сезону.

- Минулого року команда дуже пізно почала готуватися до сезону, фактично лише із його стартом. Чи буде враховано це при підготовці до наступного сезону?

- Так, цього року ми плануємо серйозно підготуватися до нового сезону. Ми вже пропрацювали бюджет на наступний сезон. Зараз визначаємося із фінансуванням. Продовжуємо шукати партнерів, які могли б підтримати команду. Також працюємо над графіком  підготовки.

- Вже можете назвати якісь дати?

- В травні, думаю, ми остаточнно визначимося з фінансуванням, підтримкою та партнерами. На початку червня вирішимо по гравцям і тренерському складу. Будемо ставити задачі десь в цей період.

Плануємо, що команда розпочне готуватися до нового сезону в 20-их числах червня. Вже запланований збір на Закарпатті. Ми вже навіть домовилися з базою. Також плануємо взяти участь в турнірі з пляжного футболу, який, сподіваюся, буде у нас.

- По змінам в команді є якась інформація?

- Кадрові зміни точно будуть. Просто не хочу зараз нічого озвучувати, але ми над цим питанням вже працюємо. Поки можу сказати, що у нас дуже серйозні успіхи в аматорському турнірі. Хлопці зібрали практично всі місцеві трофеї, стали чемпіонами Житомира та України. При цьому багато гравців брали участь і в кубку України, і в Кубку Ліги. І виглядали там дуже потужно. Однозначно ми будемо залучати кращих з аматорської команди.

- Яких ще змін варто чекати наступного сезону?

- Ми остаточно переконалися, що команда, яка тренується в Києві і грає в Житомирі - не найкраще рішення. Кожна гра стає “виїзною” для хлопців. Бо специфіка залу серйозно впливає на гру і результат. Тому наступного року команда буде базуватися в Житомирі, тренуватися в Житомирі і жити в Житомирі.

Партнери

Чернігівське
SELECT
Morshyn
Hermes
Polisa
Pantera
NPU
farr
sportzt