35 хв.
-
Максим Войток

Кардинал-Рівне - ІнБев/НПУ - 3:3

ІнБев/НПУ унічию зіграв виїзний матч 16 туру Екстра-ліги із "Кардинал-Рівне", який відбувся 9 березня.

Господарі першими відкрили рахунок наприкінці першого тайму. Роман Горпинич перехопив м’яча на чужій половині майданчика, віддав на Басича, а той по-більярному невідпорно пробив по діагоналі в дальній кут – 1:0. В другомй таймі той же Горпинич перехопив м'яч і зумів завдати результативного удару по воротам. Після цього Литвиновському вдалося один м'яч відіграти, але дуже швидко господарі відновили перевагу в два м'ячі.

Але ІнБев/НПУ зумів відігратися. Спершу Войток скоротив відставання до мінімуму. А за хвилину до сирени пресинг підопічних Валерія Директоренка завершився автоголом Володимира Поночовного - 3:3.