Кардинал-Рівне - ІнБев - 2:2

Україна
11 січ. 2020 р., 13:22:00

У матчі 13 туру Favbet Екстра-ліги, який 11 січня відбувся у Рівному, ФК "ІнБев" зіграв внічию з "Кардиналом-Рівне".

Житомиряни першими відкрили рахунок завдяки голу Віталія Дзюби вже на 7 хвилині, а до кінця першого атйму Віталій оформив дубль у ворота господарів. Щоправда житомиряни пропустили удар від Микити Шпигаря. В другому таймі рівняни активно намагалися відігратися і Андрію Ардашнікову на 37 хвилині все таки вдалося зрівняти рахунок.

Favbet Екстра-ліга, 13 тур
11 січня 2020 року, Рівне

Голи: Шпигар (15), Ардашніков (37) - Дзюба (7, 19)

«ІнБев» розпочав активніше, змусивши ще одного новачка «кардиналів», Бакінського, кілька разів вступити у гру та рятувати свої ворота від неприємностей. Однак, на 8-й хвилині він був безсилий щось зробити, коли Дзюба відзначився першим голом у цьому матчі. Хоча, заради справедливості, відзначимо, що Дзюбі трохи допоміг рикошет від колишнього одноклубника – Поночовного. На це «Кардинал» відповів своїм моментом, проте удар Горпинича прийняла на себе поперечина. Втім, це не вплинуло на бажання господарів майданчику якомога швидше відігратись. У ці хвилини функції лідера «Кардинала» на майданчику взяв на себе Шпигар. Він намагався розвивати атаки своєї команди, а подекуди і завершувати їх. І саме він став автором голу на 15-й хвилині, який відновив рівновагу на табло спорткомплексу ДЮСШ № 4. Однак, за кілька хвилин у рівнян з’явились серйозні проблеми. Спочатку Салтанов отримав другу жовту картку, а разом з нею – одразу червону. А за кілька миттєвостей «ІнБев» розіграв більшість – Дзюба оформив дубль. І саме цей гол житомирян дозволив їм піти на перерву в якості переможців.

У другому таймі гості мали хороші нагоди для того, щоб закріпити свою перевагу. Зокрема, забити могли Мосійчук, Бланк, Моспан. Однак, кілька разів Бакінський врятував свою команду. Ще в одному епізоді допоміг Лисенко, який заблокував удар головою Мосійчука. Що стосується рівнян, то у них шикарну нагоду мав Поночовний. Міг забивати той же Лисенко, але замість того, щоб пробити по воротах Сорокіна, він віддав зайвий пас. Ближче до кінця гри «кардинали» почали потроху насідати на ворота житомирян. І, врешті-решт, на 37-й хвилині фортуна усміхнулась підопічним Ігоря Москвичова. Шпигар пробивав по воротах Сорокіна, і м’яч на своєму шляху зустрівся з ногою Ардашнікова, від якої і полетів у ворота «ІнБева» – 2:2. Після цього обидві команди не стали ризикувати, погодившись на підсумкову нічию, яка все-таки була більше вигідна житомирянам.