ІнБев/НПУ поступається в Житомирі "Продексіму" і завершає сезон в Екстра-лізі

Україна
9 серп. 2018 р., 10:25:24

В п'ятницю, 30 березня, в Житомирі ІнБев/НПУ зустрівся з херсонським "Продексімом" в третьому матчі чвертьфінальної серії плей-офф Екстра-ліги. Господарям потрібна булалише перемога, щоб отримати шанс на продовження боротьби за вихід в пів-фінал.

Чемпіонат України. Плей-офф. 1/4 фіналу. Третій матч. Рахунок в серії 0:3
Перший матч 1: 3. Другий матч 1:5

ІнбевНПУ (Житомир/Київ) - «Продексім» (Херсон) - 4:7 (1:3)

«Інбев/НПУ»: Михайло Соколовський (Віталій Дєнюжкін, 21) - Сергій Литвиновський, Максим Чеберяк, Роман Бакум, Віталій Дзюба - Артем Мороховець, Євген Саківський, Євген Яблунька, Максим Войток, Валерій Директоренко
«Продексім»: Кирило Ципун (Юрій Савенко, 21, Ілля Бакинський, 40) - Євген Ланко, Віталій Скорий, Роніньо, Фумаса - Олексій Фетько, Богдан Свиридов, Дмитро Бербенцев, Дмитро Калуков, Максим Бессалов, Микола Білоцерківець, Рафінья

Арбітри: Руслан Лутій (Київ), Володимир Дзюра (Рівне)

30.03.2018 15:32

На цю гру Валерій Директоренко вніс всього 11 футболістів, це включаючи двох голкіперів і себе в якості польового гравця. При такому кадровому дефіциті від господарів не резон було чекати позамежних швидкостей. І херсонці вирішили придивитися до можливостей суперника в стартові хвилини, граючи другим номером. На 3-й хвилині Фумаса втік в контратаку, коли ж пробив справа, м'яч влучив у дальню штангу.

У команди Валерія Директоренко таких моментів не було й близько, але, тим не менш, саме господарі відкрили рахунок. Після кутового Дзюба вирішив не бити вліт, зробив передачу на Литвиновського, який низовим ударом з 9-ти метрів пробив Ципуна.

За інерцією господарі провели ще кілька атак, але розвинути успіх не вдалося. І на 10-й хвилині рахунок став рівним. Знову ж таки - після кутового. Роніньо зробив передачу на Ланко, і той потужним ударом в ближній кут залишив Соколовського не при справах.

Швидкості і раніше були нижче середнього, до того ж, футболісти допускали багато браку. Але на 13-й хвилині всіх і, в тому числі, оборону господарів здивував Роніньо. Бразилець сміливо по центру пішов на ворота, обіграв одного захисника, і, вийшовши один на один з Соколовським, несильним, але технічним черпачком відправив м'яч у сітку. Невеликої розгубленості в рядах гравців ІнБев/НПУ досвідченим херсонцям вистачило, щоб довести свою перевагу до двох м'ячів. Після швидкої атаки удар Рафіньї накрили, але м'яч вдало відскочив до Бессалова, який з дуги пробив без шансів для Соколовського.

Незабаром Валерій Директоренко взяв тайм-аут та зумів заспокоїти своїх футболістів. Кінцівка вийшла спокійною, а рахунок 3:1 на користь «Продексіма» залишився на табло незмінним.

Але ледве почався другий тайм, як арбітри тільки встигали фіксувати взяття воріт. На 21-й хвилині гості закрутили карусель біля воріт Дєнюжкіна, який вийшов замість Соколовського, і Роніньо оформив дубль. У гостей в перерві також відбулася заміна голкіпера, і Савенко «розпечатали» дуже швидко. Інбев/НПУ влаштував облогу воріт гостей, і вже Литвиновський став автором дубля. Минуло пару хвилин, і Войток засмутив Савенко, коли гості втратили гравця господарів на лінії штрафного.

3:4 - це вже була інтрига. У ІнБев/НПУ гру на себе постійно брав Дзюба, два його дальніх удари були дуже гарні, але хороший був і Савенко, обидва рази в красивому кидку відбиваючи м'яч. Гості, як і раніше, сподівалися на контратаки. І якщо Калукову після удару головою відзначитися завадила штанга, то незабаром несильний удар Рафіньї став голом - м'яч по якійсь незрозумілій траєкторії знайшов шлях до воріт.

Щось підломилося в діях команди Валерія Директоренко після цього гола. М'яч більше був у господарів, але в атаці повна відсутність моментів. Дзюба на 35-й хвилині зловив момент для удару, але пробив поруч зі штангою. А ось гості свої рідкісні шанси не упускали. На 37-й хвилині Ронін запустив Фумаса один на один з Денюжкін, і рахунок зріс до 3:6, а через лічені секунди Свиридов відправив м'яч у ворота ІнБев/НПУ, в які вже ніяк не встигав повернутися воротар.

Кінцівка вийшла унадвдалою! Для початку Свиридов з 10-тиметрового пробив повз ворота, а в наступній атаці Калуков, пробиваючи підсічкою, направив м'яч в поперечину. Коли ж справа йшла до сирени гості невдало розіграли стандарт, і Дзюба відправив м'яч у ворота, які чомусь необачно залишив Бакинський, що вийшов на останні секунди.

4: 7 - дуже результативний матч видали в Житомирі команди Валерія Директоренко і Жоао Карлоса Барбоза, після якого «Продексім» вийшов в півфінал, а для «ІнБев/НПУ» сезон-17/18 повністю завершився.