ІнБев/НПУ поступається ХІТу у 18 турі футзальної Екстра-ліги

Україна
9 серп. 2018 р., 07:53:07

У неділю, 4 березня, у футзальній Екстра-лізі відбулись поєдинки 18 туру регулярного чемпіонату, які завершили груповий етап чемпіонату. У Києві наш ІнБев/НПУ зіграв із лідером турнірної таблиці, столичним ХІТом. На паркеті спорткомплексу ЦСК ЗСУ відбулося справжнє дербі, в якому кожна з команд мала вирішувати свої задачі.

«ХІТ» (Київ) – «ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ) – 3:1
Голи: 
Чепорнюк (19), Медвідь (37), Педяш (40) – Саківський (26)
Попередження: Школьний (14), Смоловик (20), Цапов (8)

Кожна з команд – як «ХІТ», так і «ІнБев/НПУ» - по ходу першого тайму мала можливості для того, щоб відкрити рахунок. Однак, на висоті були воротарі обох клубів – Тарас Коваленко та Олександр Сухов. Тим не менш, наприкінці першого тайму «ХІТ» все-таки зміг відкрити рахунок – це зробив Чепорнюк.

Цей «гол у роздягальню» мав би надати більше наснаги як раз підопічним Олега Лук’яненка, які, в разі перемоги, могли би завершити регулярний чемпіонат на першому місці. Але цьому міг цілком реально завадити «ІнБев/НПУ», і спробу зробити це гості мали на 26-й хвилині. Власне кажучи, підопічні Валерія Директоренка це і зробили – Саківський зрівняв рахунок. І в результаті обом командам довелося починати все спочатку, адже навряд чи перемога когось влаштовувала.

По такій грі було зрозуміло, що переможе той, хто буде більше ризикувати. У підсумку на ризик пішли «пивовари», які вирішили піти з п’ятим і поплатились за це рішення – пропустили гол від Медвідя. А на останній хвилині новачок «ХІТа», Олександр Педяш, своїм голом приніс своїй новій команді не тільки перемогу в поєдинку, а і перше місце за підсумками регулярного чемпіонату.

ІнБев/НПУ завершає груповий етап на шостій позиції і виходить в плей-офф. 

за матеріалами АФУ

Партнери

Чернігівське
SELECT
Morshyn
Hermes
Polisa
Pantera
NPU
farr
sportzt