ІнБев - Ураган - 2:5. Післяматчеві коментарі головних тренерів команд

Україна
11 лют. 2020 р., 07:21:00

Житомирський футзальний клуб «ІнБев» поступився ФК «Ураган» у матчі-відповіді ⅛ фіналу Кубку України з футзалу і припинив боротьбу за головний трофей турніру. 

«Планували зіграти з першої секунди дуже відповідально, бо розуміли, що один-два пропущених м’ячі коштували б нам дуже дорого. Суперник відчував би впевненість і додавав би. А нам цього б не хотілось. Тому увімкнулись з початку, віддали половину поля команді суперника, не пресингували, чекали своїх моментів на контратаках. І нам вдалось їх реалізувати на початку. Загальний підсумок двобою був вже зрозумілий, тому ми намагались відіграти без жовтих карток, намагались відіграти без травм, намагались покращити реалізацію моментів і хотіли виграти цей матч, що нам і вдалось. Були помилки як при грі на стандартах, ми пропустили, будемо розбирати. Також в контр-атаках були помилки. Нам ще є над чим попрацювати», - сказав головний тренер ФК «Ураган» Максим Павленко.

«Минула гра 7: 0, вона і визначила результат всього протистояння нашого в цілому, яке складалося з двох ігор. Важко з такою командою відігравати такі рахунки, але тим не менше ми спробували. Постаралися принаймні в другому таймі показати хорошу гру. У першому таймі був абсолютний недонастрій, хлопці не вірили, як я не намагався їх мотивувати. Але в другому таймі ми вийшли дійсно хорошою командою і, якщо брати по результату, то ми перший тайм програли 0: 4, а другий виграли 1: 2. Нарешті порадувала нас наша молодь, спасибі Івановському та поздоровлення Сєхову. У нього перший гол в чемпіонаті. Найбільша помилка - це був недонастрій команди. Ми зробимо висновки. У нас ключові ігри в середу в Одесі і знову з «Ураганом» в Чемпіонаті України. Це «золоті» очки, ми самі будемо вірити в те, що ми потрапимо до шістки і хотілося б запросити побільше глядачів на домашню гру. Я думаю, що нам буде, що сказати в цій грі і буде зовсім інший результат», - сказав головний тренер ФК «ІнБев» Михайло Соколовський.

Наступний домашній матч вже у Чемпіонаті України з футзалу ФК «ІнБев» проведе в неділю 16 лютого. Команда Михайла Соколовського зіграє із тим-таки івано-франківським «Ураганом».

Партнери

Чернігівське
SELECT
Morshyn
Hermes
Polisa
Pantera
NPU
farr
sportzt