ФК ІнБев вдруге виграв національний етап RedBullNeymar's Cup і представлятиме Україну в Бразилії

Україна
16 черв. 2019 р., 08:04:00

Житомирський ФК ІнБев продовжує збирати нагороди. Цього разу чемпіони Житомира та України зуміли виграти національний фінал міжнародного футбольного турніру RedBullNeymar's Cup, який 15 червня відбувся у Києві. Окрім кубку, ФК ІнБев отримав право представляти Україну на міжнародному фіналі змагань, який має відбутися у Бразилії.

Цікаво, що наші футзалісти вже вдруге виграють національний етап турніру. У 2017 році ФК ІнБев так само став кращим у Києві і зумів пробитися до 1/8 на міжнародному фіналі у Бразилії.

Цього разу у національному фіналі житомиряни впевнено стартували, здобувши дві сухі перемоги на груповому етапі. У 1/8 та 1/4 ФК ІнБев обіграв почергово "Победу" 2:1 та ФК "Любарт" 2:0. У півфіналі розгромив "Street 7" з рахунком 5:0, а у вирішальному поєдинку здолав з рахунком 2:0 команду "Ты шо, ты шо".

Нагадаймо, що ФК ІнБев впевнено виграли відбірковий етап у Вінниці

Довідково

Neymar Jr's Five – унікальний міжнародний футбольний турнір, динамічний формат якого придумав капітан збірної Бразилії Неймар. Команди з понад 50-ти країн змагаються в десятихвилинних матчах. Кожен раз, коли одна команда забиває, суперник втрачає гравця. Так триває до того моменту, поки останній футболіст не вибуде з гри.