ФК ІнБев унічию 3:3 зіграв з Ураганом в першому матчі 1/8 Кубку України

Україна
17 січ. 2021 р., 21:16:00

У суботу, 16 січня, в Житомирі ФК ІнБев втретє за сезон зустрівся з івано-франківським "Ураганом". Цього разу - в рамках 1/8 Кубку України. Суперники взяли високий темп вже зі старту, обмінявшись кількома ударами. Перший небезпечний момент виник вже на другій хвилині біля воріт "драконів", коли господарі втекли в контратаку, але з ударом Чеберяка впорався воротар гостей. А після розіграшу ауту Карбула пробив зовсім поруч зі стійкою.

Після цього ураганівці спробували перехопити ініціативу, намагаючись контролювати м'яч, розпочалася позиційна боротьба. Але вже на п'ятій хвилині Денис Бланк перехопив м'яч на власній половині поля, втік в контратаку і пробив по воротам повз голкіпера - 1:0. Одразу після розіграшу м'яча франківці практично одразу обрізаються, а житомиряни влаштовують контратаку, але Карбула пробиває по воротарю і захисники встигають вибити м'яч. На шостій хвилині непоганий момент був у Чеберяка, але його удар блокував воротар гостей.

Але на сьомій хвилині "Урагану" вдається зрівняти рахунок. Під час чергової атаки Абакшин неточно відпасував в центр штрафної житомирян. М'яч потрапив в ногу Мосійчуку, який несильно "відмахнув" його в протилежну від воріт сторону. Прямісінько на ураганівця Лебедя, який одразу пробиває по воротам. Андрій Мельник встиг зреагувати, але м'яч зрикошетив до Лебедя, який знову пробив по воротам, але потрапив в Карбулу, від якого м'яч зрикошетив до Шеремети. І той вже точним ударом відправив його у дев'ятку - 1:1.
За нічийного рахунку ініціативу до своїх ніг перебрали гості і вже Лебідь двічі опинявся в центрі подій - спочатку з його ударом впорався кіпер, а згодом удар з лету пройшов над поперечкою. Втім, на 17-ій хвилині гості зуміли таки вирватися вперед. Після розіграшу штрафного, м’яч відскочив у воротарський майданчик житомирян, де першим до нього встиг Віталій Радевич. Житомиряни мали моменти зрівняти рахунок ще до перерви, але Семенченко не зумів обіграти воротаря "драконів".

Одразу після перерви команди розпочали активно пресингувати один одного. І спочатку Мельник зумів врятувати ворота житомирян після удару Кордоби. А після цього вже Карбула перехоплює м'яч на своїй половині поля, відпасовує на Дениса Бланка, який вдруге втікає в контратаку і несильно пробиває по воротам повз кіпера "драконів" - 2:2. Далі ураганівці знову спробували перехопити ініціативу, створивши чимало клопоту Андрію Мельнику і таки змогли досягти результату. На 34 хвилині дальній удар все того ж Лебедя все ж таки став успішним - поцілив точно у нижню "шістку".

Але вже за хвилину ІнБев вдається відігратися завдяки Денису Бланку, який зумів обіграти воротаря франківців та впевнено пробити у пусті ворота, оформивши хет-трик. Фінальний свисток зафіксував нічию - 3:3. А доля путівки в 1/4 фіналу вирішиться за три тижні в Івано-Франківську.

ІнБев (Житомир) - Ураган (Івано-Франківськ) - 3:3 (1:2)
Голи: Бланк (7, 23, 35) - Шеремета (7), Радевич (17), Лебідь (34).
ІнБев: Мельник (в, к) - Чеберяк, Бакум, Мосійчук, Карбула - Боднарчук, Бланк, Дзюба, Івановський, Литвиновський, Семенченко, Петренко - Сорокін (в). Головний тренер: Михайло Соколовський.
Ураган: Кардаш (Левандівський, Колток) - Лебідь, Шеремета, Абакшин, Коробка - Радевич, Кордоба (к), Фаренюк, Масевич - Онуфрак, Швед, Дичук. Головний тренер:Максим Павленко.
Попередження: Мосійчук (7), Сорокін (12), Семенченко (26), Карбула (34) - Коробка (16).