Євгеній Смоловик: Готуємося до гри з Соколом в штатному режимі

Україна
15 вер. 2018 р., 17:38:00

В неділю, 16 вересня, в Житомирі ІнБев/НПУ прийматиме хмельницький "Сокіл" в 1 турі нового сезону Екстра-ліги. Про підготовку до гри та настрої в команді напередодні розповів один зі новачків об'єднаної команди Євгеній Смоловик.

- Настрої перед матчем в команді лише позитивні. Всі вже скучили за офіційними іграми, бо навіть товариських, можна сказати, в нас толком і не було. Лише два поєдинки провели. Хочеться грати. Щодо суперника, то мандражу немає, готуємося в звичному режимі, як і до будь-якого суперника. Ми будемо викладатися на 200% і налаштовані на результат. Думаю, що все буде нормально.

- Ти нещодавно перейшов в команду. Вже встиг зігратися?

- Команда, в принципі, молода, нова для мене. Знаю декілька футболістів, решта, можна сказати, теж лише прийшли разом зі мною і багато хто покинув команду. Але нічого. Ми зігруємося. Від гри до гри будемо лише додавати. Думаю, все буде добре.

- Чому вирішив грати за ІнБев/НПУ?

- Рішення перейти в команду прийняв спонтанно, тому що знав, що не вистачало в команді гравців і в мене є амбіції, я ще молодий і хочу пограти у Вищій лізі. Буду старатися і допомагати команді максимум докласти зусиль, щоб команда досягла поставлених перед нею задач.

Нагадаймо, що подивитися гру із Соколом можна буде ОНЛАЙН за цим посиланням

Партнери

Чернігівське
SELECT
Morshyn
Hermes
Polisa
Pantera
NPU
farr
sportzt