Євгеній Смоловик: Готуємося до гри з Соколом в штатному режимі

Україна
15 вер. 2018 р., 17:38:00

В неділю, 16 вересня, в Житомирі ІнБев/НПУ прийматиме хмельницький "Сокіл" в 1 турі нового сезону Екстра-ліги. Про підготовку до гри та настрої в команді напередодні розповів один зі новачків об'єднаної команди Євгеній Смоловик.

- Настрої перед матчем в команді лише позитивні. Всі вже скучили за офіційними іграми, бо навіть товариських, можна сказати, в нас толком і не було. Лише два поєдинки провели. Хочеться грати. Щодо суперника, то мандражу немає, готуємося в звичному режимі, як і до будь-якого суперника. Ми будемо викладатися на 200% і налаштовані на результат. Думаю, що все буде нормально.

- Ти нещодавно перейшов в команду. Вже встиг зігратися?

- Команда, в принципі, молода, нова для мене. Знаю декілька футболістів, решта, можна сказати, теж лише прийшли разом зі мною і багато хто покинув команду. Але нічого. Ми зігруємося. Від гри до гри будемо лише додавати. Думаю, все буде добре.

- Чому вирішив грати за ІнБев/НПУ?

- Рішення перейти в команду прийняв спонтанно, тому що знав, що не вистачало в команді гравців і в мене є амбіції, я ще молодий і хочу пограти у Вищій лізі. Буду старатися і допомагати команді максимум докласти зусиль, щоб команда досягла поставлених перед нею задач.

Нагадаймо, що подивитися гру із Соколом можна буде ОНЛАЙН за цим посиланням

Партнери

Чернігівське
SELECT