Екстра-ліга в Житомирі. ІнБев/НПУ - Енергія - 3:2. Післяматчеві коментарі тренерів команд

Україна
9 серп. 2018 р., 07:17:34

В Житомирі місцевий ІнБев/НПУ зумів обіграти львівську "Енергію" та вийти на шосту позицію в турнірній таблиці футзальної Екстра-ліги. Пропонуємо вам післяматчеві коментарі тренерів команд

Головний тренер СК "Енергія" (Львів) Валерій Легчанов:

Гра видалася така напружена, емоційна, багато боротьби, багато роботи такої об’ємної. Десь я, напевно, не достукався до своїх гравців. Тому такий десь був у нас і сумбур. І взагалі, результат, напевно, по грі. Всю вину беру на себе. Будемо розбирати. За тиждень зустрінемося знову тут. Будемо готуватися, переглядати відео, розбирати помилки. Так що побачимо. 

Головний тренер МФК "ІнБев/НПУ" (Житомир/Київ) Валерій Директоренко: 

Ту задачу, яка ставилася на матч, гравці повністю виконали. Та ротація, яка відбувалася в четвірках, вона була запланована. І, в принципі, так як я хотів, щоб було, так все і відбувалося. Хлопці, звісно, віддалися до кінця. Тому ми і досягнули такого результату. У нас ще дві гри з “Енергією”. Наступна - вже 25 лютого в Житомирі на Кубок. Тому це була певна “розвідка боєм”. І в певній частині я залишився задоволений грою. Вдячний хлопцям за самовіддачу.

Знову нас підвела гра 5 в 4. Причому кожна команда починає грати все ближче і ближче до початку матчу. Не здивуюся, якщо скоро взагалі одразу п’ятим будуть іти. Але нічого, будемо над цим працювати. Все рівно є певний прогрес. Гра була дуже бойова.

- Вже готуєтеся до плей-офф? 

Дві гри, що залишилися - і є підготовка до плей-офф. Плюс думаю, що зараз будуть просто божевільні ігри з “Енергією” за кубок, де, я думаю, буде така ж рубка як і сьогодні. Ніхто не буде поступатися. Плюс поки ще не зрозуміло, який суперник нам дістанеться. Ще є гра з ХІТом. Це все дуже важливо. Тут немає прохідних ігор. А в плей-офф буде просто космічна відповідальність за результат і виснажливий марафон.

Нагадаємо, що наступний матч ІнБев/НПУ знову проведе в Житомирі вже в неділю, 25 лютого. В матчі 1/4 Кубку України наші футзалісти знову зіграють із львівською "Енергією". Початок матчу - о 12.00

Спортивний Житомир

Партнери

Чернігівське
SELECT
Morshyn
Hermes
Polisa
Pantera
NPU
farr
sportzt