Денис Бланк - найкращий футзаліст до 19 років за версією порталу 5*5

Україна
8 січ. 2020 р., 08:41:00

Гравець ФК ІнБев Денис Бланк став найкращим футзалістом 2019 року серед гравців до 19 років за версією футзального порталу «5х5», який створив власний рейтинг найкращих футзалістів України у 2019 році. 

Журналісти обирали кращих з кращих у у п'яти номінаціях: Найкращий футзаліст 2019 року, Найкраща футзалістка 2019 року, Найкращий 2019 року (U-21), Найкращий футзаліст 2019 року (U-19) та Найкращий футзаліст 2019 року (U-17).

Денис Бланк, який є вихованцем великого футболу і школи "Полісся" ще кілька років тому, мабуть, і подумати не міг, що гратиме за збірну України з футзалу, нехай і юніорську. Адже "Полісся" заточена під великий футбол.

Однак, здорово проявивши себе на Кубку України (U-17), розіграш якого проходив у Житомирі, він змусив звернути на себе увагу тренерів «ІнБева». І «пивовари» не помилились.

По-перше – Денис нехай і не одразу, але став одним з лідерів дублюючого складу «фіолетових» та добре проявляв себе у матчах чемпіонату Житомира.

По-друге – він за короткий час став одним з лідерів юніорської збірної. Більше того – він був одним з тих гравців, до кого за підсумками юніорського Євро було найменше претензій.

І по-третє – Денис зміг у цьому сезоні (до речі дебютному) заграти у FAVBET Екстра-лізі. Він вже зараз є лідером своєї четвірки (і це при тому, що там насправді є, кому вести гру). І є таке відчуття, що це – далеко не межа подальшого прогресу Бланка. Тому, його перемога у номінації «Найкращий футзаліст до 19 років» є більш ніж логічною. 

 

 

Партнери

Чернігівське
SELECT
Morshyn
Hermes
Polisa
Pantera
NPU
farr
sportzt