Юнацька збірна України з футзалу прибула в Угорщину. ФОТО

Житомир
6 лют. 2019 р., 09:28:00

У вівторок, 05 лютого, юнацька збірна України під керівництвом Віталія Одегова прибули до селища Ченгерсіма, яке знаходиться у передмісті Ченгера, де пройдуть обидва матчі за участю «жовто-синіх». Нагадаймо, що в складі збірноє є також гравець ФК ІнБев Денис Бланк.

Наша збірна вже встигла випробувати паркет місцевого спорткомплексу, де провела 90-хвилинне тренування, впродовж якого було відпрацьовано різноманітні передігрові вправи та проведено двосторонку.

Також прес-служба Асоціації футзалу взяла невеличкий передматчевий коментар у головного тренера юнацької збірної України Віталія Одегова.

–​ Віталію Олексійовичу, сьогодні відбулося перше тренування нашої збірної в Угорщині. Як оціните зал та покриття?

– На моє переконання, спорткомплекс є доволі комфортним. Гарне покриття. Без яких-небудь дефектів. Дуже швидкий паркет. Великий широкий майданчик. Загалом, враження позитивні.

–​ Залишилося трохи менше двох місяців до матчів Основного раунду Євро-2019, які збірна проведе у Македонії. Розкажіть, якими є головні завдання на два міжнародних товариських поєдинки зі збірною Угорщини?

– Перед хлопцями стоять завдання, які полягають у покращенні рівня своєї гри, роботи у позиційних атаках, розіграшу стандартних положень. Ці матчі носитимуть також і психологічний характер. Ми доволі багато поступалися цій команді і хочеться все ж таки здолати угорців. Наступні поєдинки з сербами, які відбудуться 1-2 березня будуть покликані для того, аби оцінити балканський стиль гри, який також притаманний одному з наших суперників за групою – Македонії. Тож, ці зустрічі також неабияк сприятимуть нашій підготовці до офіційних матчів.

–​ Останній матч з угорцями Ваші підопічні провели у жовтні у рамках «OstravaCup». Тоді наші хлопці поступилися з рахунком 2:3. Які висновки зроблені за підсумками цього поєдинку?

– Я вірю у те, що ми у порівнянні з матчем тримісячної давнини зробили крок вперед, і він нам допоможе досягти позитивного результату.

Партнери

Чернігівське
SELECT
Morshyn
Hermes
Polisa
Pantera
NPU
farr
sportzt