Команда "ІнБев-Junior" зіграє на чемпіонаті України з футзалу U-10

Новини академії
4 бер. 2019 р., 08:22:00

Команда ІнБев-Junior візьме участь у чемпіонаті України з футзалу серед юнацьких команд 2009-2010 р.н. (U-10), який з 4 по 7 березня відбудеться у Чорноморську.

Участь у цих змаганнях візьмуть вісімнадцять команд, які на першому етапі поділені на шість груп, де гратимуть по три колективи в кожній. А напередодні став відомий календар змагань. Житомиряни на першому етапі зіграють в групі 6, де їх суперниками стануть івано-франківський "Ураган" та команда Голої Пристані. 

Група 6
«Ураган» (Івано-Франківськ) 
«ІнБев-Junior» (Житомир) 
«Гопри-Продексім» (Гола Пристань)

4 березня

13.30  Ураган (Івано-Франківськ) – Гопри-Продексім (Гола Пристань) 
17.15  
Гопри-Продексім» (Гола Пристань) – ІнБев-Junior (Житомир) 
18.45  ІнБев-Junior (Житомир) – Ураган (Івано-Франківськ) 

Матчі плей-оф за 1-12 місця

09.20. Пара 1. Група 1 (1 місце) – група 4 (2 місце) 
10.00. Пара 2. Група 2 (1 місце) – група 5 (2 місце) 
10.40. Пара 3. Група 3 (1 місце) – група 6 (2 місце) 
11.20. Пара 4. Група 1 (2 місце) – група 4 (1 місце) 
12.00. Пара 5. Група 2 (2 місце) – група 5 (1 місце) 
12.40. Пара 6. Група 3 (3 місце) – група 6 (1 місце)

 Матчі плей-оф за 13-18 місця (група 11 та група 12)

13.20. Пара 1. Група 1 (3 місце) – група 5 (3 місце) 
14.00. Пара 2. Група 2 (3 місце) – група 6 (3 місце) 
14.40. Пара 3. Група 5 (3 місце) – група 3 (3 місце) 
15.20. Пара 4. Група 6 (3 місце) – група 4 (3 місце) 
16.00. Пара 5. Група 3 (3 місце) – група 1 (3 місце) 
16.40. Пара 6. Група 4 (3 місце) – група 2 (3 місце)

17.20. Група 9. №1 – №3 
18.00. Група 10. №1 – №3

6 березня

08.00. Група 9. №3 – №2 
08.40. Група 10. №3 – №2 
09.20. Група 9. №2 – №1 
10.00. Група 10. №2 – №1 
10.40. Група 7. №1 – №3 
11.20. Група 8. №1 – №3 
12.00. Група 7. №3 – №2 
12.40. Група 8. №3 – №2 
13.20. Група 7. №2 – №1 
14.00. Група 7. №2 – №1

Матчі за підсумкові місця

14.40. Матч за 17 місце. Група 11 (3 місце) – група 12 (3 місце) 
15.20. Матч за 15 місце. Група 11 (2 місце) – група 12 (2 місце) 
16.00. Матч за 13 місце. Група 11 (1 місце) – група 12 (1 місце) 
16.40. Матч за 11 місце. Група 9 (3 місце) – група 10 (3 місце) 
17.20. Матч за 9 місце. Група 9 (2 місце) – група 10 (2 місце)

7 березня

Матчі за підсумкові місця

08.00. Матч за 7 місце. Група 9 (1 місце) – група 10 (1 місце) 
09.00. Матч за 5 місце. Група 7 (3 місце) – група 8 (3 місце) 
10.00. Матч за 3 місце. Група 7 (2 місце) – група 8 (2 місце) 
11.00. Матч за 1 місце. Група 7 (1 місце) – група 8 (1 місце) 
12.00. Нагородження.   

Партнери

Чернігівське
SELECT
Morshyn
Hermes
Polisa
Pantera
NPU
farr
sportzt